Mikro Kablo Kanalı ve Çoklu Kanallar

Direkt toprağa uygulama, mevcut boruların içine yerleştirme, bina içi uygulama alanları için farklı çeşitlerde mikro ve çoklu kanallar mevcuttur.

Doğrudan Toprağa Gömülen Korumalı Mikro Kanallar MPB 302 7+

İçinde bir veya daha fazla 10/8mm veya 12/9.6mm mikro kanal olan, doğrudan toprağa gömülen, dış çeperi HDPE kaplamalı kanaldır. Üstün montaj performansı için mikro tüpün iç yüzeyinde ek olmayıp sürtünmeyi minimize eden kaplama vardır.

Tip: Doğrudan toprağa gömme.
Boyut: Ø 10/8mm veya 12/9.6mm
Kapasite: 1, 4, 7 kanal


Mevcut Büz/Boru İçine Uygulanan Mikro Kanallar MPB 302 6+

10/8mm veya 12/9.6mm mikro tüplerden oluşan kanallardır. Mevcut boruların içerisine veya kablo şaftlarına montaj için tasarlanmıştır. Üsütn montaj performansı için mikro tüpün iç yüzeyinde ek olmayıp, sürtünmeyi minimize eden kaplamayla üretilir.

Tip: Mevcut boru içine montaj.
Boyut: Ø 10/8mm – 12/9.6mm


Mevcut Büz/Boru İçine Uygulanan Korumalı Mikro Kanal Demeti MPB 302 9+

Mikro tüp demetlerinin mevcut boru veya kablo şaftına kolay montajı için 10/8mm mikro tüplerden oluşan tek HDPE kaplamalı kanaldır. Üstün montaj performansı amacıyla mikro tüplerin iç yüzeyinde ek olmayıp, sürtünmeyi minimize eden kaplama mevcuttur.

Tip: Mevcut kanal içine montaj.
Boyut: Ø 10/8mm
Kapasite: 4, 7 kanal


Bina İçi Uygulamalar İçin Korumalı Mikro Kanallar MPB 302 71+

Saha uygulamasını bina içine taşıyan halojensiz, alevalmaz kaplamalı mikro kanal. Harici ile dahili fiber arasında ek yapmayı gereksiz hale getirir.

Tip: Bina içi kullanım.
Boyut: Ø 10/8mm
Kapasite: 1 kanal