FBR Fiber Optik ve Yapısal Kablolama

Uçtan Uca Fiber Optik Teknolojileri

1978 yılında iletişim sektörüne adım attık. Kısa zamanda en iyilerin arasına girdik ve Kamu ve Özel Sektörde olmak üzere, toplamda 60.000‘den fazla kullanıcıya hizmet verir hale geldik. Kamu ağırlıklı olmak üzere, 1.000‘den fazla müşteriye ulaşmayı başardık.

İlerleyen yıllarda gelişen teknolojiyle beraber artan iletişim ihtiyaçlarını fark ederek Fiber Optik kablolama ihtiyacını karşılamak üzere kendimizi bu yönde geliştirdik. FTTx alanında en  yeni uygulama teknolojisi olan Air Blown Fiber ile tanıştık ve Ericsson Micronet™ / Ribonnet™ uygulamalarının eğitimini alarak Ericsson‘un iş ortağı ve sistem entegratörü olduk.

Günümüzde internet, televizyon, telefon gibi data servisleri ile güvenlik kameraları ve alarm sistemleri de dahil olmak üzere; yüksek kapasite ve hız gerektiren fiber optik yapısal kablolama ihtiyaçlarını tecrübemiz ve teknolojilerimizle çözmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin verimliliğini arttırmak, kendi işine odaklanmasını sağlamak ve her alanda katma değer elde etmelerini sağlayarak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir data altyapı ve yapısal kablolama şirketi olmak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte tüm Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamak.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini iyi analiz etmek, bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri, uygun maliyetle, zamanında hızlı ve kaliteli servis hizmeti vererek, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamak.

Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görüp, çalışanların karşılaşacakları zorluklarda inisiyatif kullanmalarını sağlamak, mutlu, uzun süreli, paylaşımcı ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmak.

Sektördeki yenilikleri takip etmek, bütün çalışanları ile birlikte kendisini sürekli geliştirerek kaliteli hizmet ve ürün sağlamak.

Çalışanları ve müşterileri ile tüm ilişkilerini karşılıklı güven, dürüstlük ve açıklık ilkesine bağlı olarak inşa etmek, eleştiri ve değişime açık olmak.

Personelimizin bilgi düzeyini, performans ve verimliliğini sürekli arttırmak ve kariyer temin etmek.
Doğaya, kültürel değerlere saygı duymak ve katkıda bulunmak.