Kanal Bağlantıları ve Kanal Askesuarları

Mikro kanallardan oluşan sistemin başarılı montajı, kanalı bağlantı ve dağıtım koruyucu kılıflar kadar kanallara ek yapılmasında kullanılacak tamamlayıcı ekipmanı da gerektirir.

Düz Konnektör MPB 306 01/10-12

Mikro kanalları kolay ve hızlı eklemek içn geçmeli konnektör. Şeffaf yapısı montaj sırasında muhtemel hataların kolaylıkla tespit edilmesini sağlar.

Tip: Düz bağlantı.
Boyu, mikro kanal: Ø10/8mm veya 12/9.6mm


Gaz Blokaj Konnektörü MPB 306 02/10-12

Geçmeli gaz blokaj konnektörü normalde dahili ve harici alan arasında hava akımıyla yoğunlaşan suyun kanallara girmesini engellemek için kullanılır. Kablo montajı sonrasında konnektörün gövdesindeki çember döndürülerek gaz izolasyonu sağlanır. Şeffaf gövde, montaj sırasında muhtemel hatanın kolaylıkla tespit edilmesini sağlar.

Tip: Gaz blokajlı düz bağlantı.
Boyut, mikro kanal: Ø10/8mm veya 12/9.6mm


Kör Tapa SXA 113 9137/10-12

Geçmeli kör tapa, kullanılmayan kanalların uçlarında geçici veya kalıcı olarak su ve toz girmesini önlemek için kullanılır. Montaj sırasında muhtemel hatanın kolaylıkla tespit edilebilmesi için şeffaf gövdeye sahiptir.

Tip: Kapak.
Boyut, mikro kanal: Ø10/8mm veya 12/9.6mm


Valfli Kör Tapa SXA 113 9151/10

Montaj öncesi mikro kanallara basınç uygulanmasında kullanılır. Basın. uygulama montaj sırasında kanalın ezilmesini önler.

Tip: Valfli kapak.
Boyut, mikro kanal: Ø10/8mm veya 12/9.6mm


Kanal Bağlantı Contası NDE 451 15 (/4-6)

Doğrudan toprağa uygulamalarda kanal bağlantılarında maksimum korumayı sağlayan düz conta. Maksimum koruma için ısı yalıtım teknolojisi kullanılır. Conta yalıtkan üç farklı ölçüde ve 1, 4, 7 mikro kanal geçmeli konnektörleri ile birlikte gelir.

Tip: Isı yalıtımlı, düz bağlantılı.
Yalıtım: IP Class 68
Kapasite: 1, 4 veya 7


Kanal Bağlantı Contası NDE 451 25+

Isı gerektirmeden kanal bağlantı yalıtımının hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan conta serisidir. Farklı ölçüleri mevcuttur. Geçmeli mikro kanal konnektörleri dahil değildir.

Tip: Soğuk yalıtımlı, tekrar kullanımlı.
Yalıtım: IP Class 68
Kapasite: 1, 4 veya 7


Kanal Bağlantı ve Dağıtım Contası NDE 451 16

Bağlantı ve ayırmada kullanılır. Kanal bağlantılarında mekanik koruma sağlar.

Tip: Soğuk yalıtımlı, tekrar kullanımlı düz bağlantı.
Koruma: Sadece mekanik koruma.


Kanal Bağlantı ve Ayırma Takım Çantası NDE 451 40

Mikro kanalların / çoklu kanalların bağlantı, ayırma ve arasını açmak için gereken malzeme ve araçları içeren çok amaçlı takım çantası. Sertleştirilmiş kumaş ile izole edilmiştir. PVC sargı mekanik koruma sağlar. Tekrar dolum takımları mevcuttur. Geçmeli mikro kanal konnektörleri dahil değildir.

Tip: Soğuk yalıtımlı dağıtım bağlantısı.
İzolasyon: IP Class 68
Kapasite: Her takımda 10 bağlantı.


Uç Tapaları SRS 1016 17+

Lastik tapalar, kullanılmayan kanal uçlarına sıvı ve toz girmesini engellemek için geçici olarak kullanılır. Tapaların farklı kanal tiplerinde kullanımları için çeşitleri mevcuttur.

Tip: Lastik, çoklu kanal ucu tapaları.