Malzeme Temini ve Sistem Kurulumu

İleri teknoloji ürünü elektronik ekipman ve sistem çözümlerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olan FBR Fiber Oprik ve Yapısal Kablolama, kurulduğu günden itibaren sektörün gelişmesinde ve yönlenmesinde önemli rol oynamıştır. Uluslararası dev markaların Türkiye’de tercih ettiği bir iş ortağı olarak, geniş ürün yelpazesiyle sektörün tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

FBR Fiber, profesyonel güvenlik sistemlerinin yer aldığı projelerden, yangın algılama sistemlerine, Access kontrol sistemlerinden, akıllı kart sistemlerine ve bina elektroniğine kadar çok geniş bir sahada teknolojik çözümler üretmektedir. Her biri konusunda uzman yabancı partnerleriyle ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, istek ve gereksinmelere profesyonelce hizmet veren şirketimiz, aynı zamanda alternatif teknolojiler de sunmaktadır.

Yaptığımız; dünyadaki en yeniyi, en yüksek teknolojiyi ve en kaliteli ürünleri tanıtmak ve bu konuda en yüksek hizmeti vermektir. Ülkemiz piyasasına yüksek güvenlik ürünlerini sunan firmamız ürünlerini diğer ürünlerle rekabet edebilecek fiyat marjlarına çekmeyi başarmıştır.

FBR Fiber, güvenlik konusundaki sorunlarınızı bu yükü omuzlarınızdan alırken akılcı şekilde çözmektedir. Hizmetlerimiz tehdit analizi, sistem analizi, sistem önerimi, projelendirme, malzeme temini, montaj, devreye alma, eğitim ve bakım – onarım aşamalarından oluşmakta ve bunun sonucunda anahtar teslimi entegre güvenlik sistemleri ortaya çıkmaktadır. İhtiyaç duyulan sistemin büyük ya da küçük olmasından bağımsız olarak FBR Fiber, sizlere en iyi çözümü bulmaktadır.

FBR Fiber, Türk pazarında sahip olduğu deneyim ve bilgileri yüksek teknoloji, kalite ve müşterilerine olan eşsiz yaklaşımı ile birleştirmektedir.

Bizi ayıran en büyük fark müşterilerimize proje başlangıcından itibaren sistem tasarımı, mühendislik çalışmalarını, en iyi teçhizatı, projeye ait çizimleri, montaj, süpervizyon, servis ağı ile satış sonrası bakım-onarım ve her şeyin üzerinde en iyi hizmeti vermemizdir.

Firmamız ülkemizdeki ürün ve faaliyetleri ile ciddi referanslara sahiptir.

Share